Predaj kamerových systémov

Predaj kamerových systémov je určený pre zákazníkov, ktorí si chcú systém sprevádzkovať sami, bez zásahu nášho technika.

Na cenu kamerových systémov sa prosím informujte mailom na info@compsol.sk. Ceny sa líšia od konkrétnej požiadavky zákazníka, nakoľko je možné kamerový systém vyskladať do rôzneho počtu kamier.

Skladom máme najme kamerové systémy od spoločnosti Zmodo, ktoré sa svojou kvalitou ďaleko prevyšujú oproti konkurencii v danej cenovej hladine. Ak porovnáme systémy spoločnosti Sony a spoločnosti Zmodo a zohľadníme pomer cena/kvalita, jednoznačne nám vyšlo, že spoločnosť Zmodo je to pravé, čo si zákazník dokáže zakúpiť za rozumnú cenu. S určitosťou vieme povedať, že 99% zákazníkov, ktorí si u nás kúpili sety značky Zmodo boli spokojný.

zmodo logo


Novinkou na trhu je systém POE (Power Over Ethernet), to znamená, že systémy určené pre domácnosť je možné napájať jedným káblom bez potreby pripojenia adaptéra napájania kamier. Táto inštalácia nie je náročná ani pre laika nakoľko ťahanie jedného káblu zvládne aj úplný amatér. Následne nastavenie systému je priložené v dokumentácii no je možné aj nastavenie našim technikom na diaľku pomocou programu Teamviewer.

POE